Odpylanie

Herding FLEX elementy filtracyjne HSL i HSL-C firmy Herding Zasobnik do automatycznego napełniania urządzenia MULTICOATERS firmy Herding

Filtry Herding® zapewniają ochronę ludzi i maszyn. Pozwalają ograniczyć emisję zanieczyszczeń do środowiska i umożliwiają odzyskiwanie cennego materiału z procesów technologicznych.

W naszych zakładach produkcyjnych wytwarzane są opatentowane filtry lamelowe spiekane oraz kompletne instalacje w wersji standardowej lub specjalnej. Filtry i instalacje do oczyszczania gazów gorących mogą pracować w zakresie temperatur do 450°C. Dopuszczalne ciśnienie robocze waha się od próżni do nadciśnienia wynoszącego 10 bar w filtrach procesowych.

Oferowane przez nas rozwiązania systemowa obejmują, w zależności od potrzeb, wychwytywanie pyłu, a następnie jego utylizację obejmującą także usuwanie zanieczyszczeń. Ofertę uzupełniają odpowiednie jednostki sterujące, które gwarantują w pełni automatyczną i bezobsługową pracę w połączeniu z bardzo długą żywotnością elementów filtracyjnych.

Konstrukcja instalacji, zaprojektowana przy profesjonalnym wsparciu naszych doradców, gwarantuje bezpieczeństwo zgodnie z wymogami ATEX.

Naszą ofertę produktów uzupełniają liczne akcesoria takie jak filtry z pomocniczą warstwą filtracyjną, które umożliwiają bezawaryjną pracę instalacji.

Wszechstronny serwis oraz program szkoleń stanowią doskonałe uzupełnienie dla oferowanych produktów.

Naszym celem jest zwiększenie produktywności Państwa urządzeń!

Kontakt

Produkty

Kontakt

Herding Polska Sp. Z o.o.
ul. Kobylnicka 2a
62-080 Sady

Fon:  +48 61 62 42579
Fax:  +48 61 62 43782
info@herding.pl