Loading...

Struktura przedsiębiorstwa

Zgodnie z naszą filozofią utrzymanie stałego wzrostu produktywności naszych klientów za pomocą naszych produktów oraz usług możliwe jest do osiągnięcia, jeśli będziemy się komunikować z naszymi klientami w jak najprostszy sposób.

W obrębie T odbywa się bezpośredni kontakt z naszymi klientami za pośrednictwem przedstawicieli handlowych w Amberg (TAD i AAD) w kraju i za granicą. O ile mamy przedstawicielstwa za granicą lub mamy tam firmy partnerskie, podawane to jest pod symbolem Lokalizacje. Wierni naszemu motto "jak najprostszy kontakt" dział obsługi klienta wewnątrz firmy (TID) oraz serwis (TDL) mają możliwość bezpośredniego nawiązania kontaktu z klientami, przy czym pracownicy działu sprzedaży w dalszym ciągu pozostają "opiekunami klienta". Jeśli zachodzi potrzeba rozpoczęcia nowego procesu lub prac nad nowymi rozwiązaniami do współpracy przystępuje Dział Badań i Rozwoju.

Produkcja urządzeń następuje w oddziale przetwórstwa stali (PSB) a nośniki filtracyjne produkowane są w technologii spiekania Sinter (PSF). Obydwa elementy łączone są ze sobą przy ostatecznym montażu. W ten sposób następuje kompletna produkcja urządzeń filtrujących z elementami filtrującymi z tego samego źródła. Dział Sprzedaży (K) odpowiedzialny jest za czynności administracyjne oraz zapewnienie jakości i jest bezpośrednio podległy przedstawicielowi zarządu firmy. Ma nadzorować jakość naszych produktów oraz system zarządzania.